← Alle ligaerAfslappet · alle niveauer

Danish Explorers League

Den afslappede liga for alle niveauer. Godt selskab og plads til skøre gæt.

Alle spiller samme spil · Point efter antal tilmeldte: 1.-pladsen får ét point pr. tilmeldt spiller, 2.-pladsen ét mindre osv.

I gang

Stilling i NMPZ

Placering på hvert kort, Sæson 17
Uge 1
Spiller8910Point
RauffDanmark11283
JesperDanmark23478
EztigarDanmark821265
BossLiteyearDanmark318165
Eating_HorsesDanmark134664
Cookie (YT)Danmark711861
BolddDanmark178755
KCDanmark491955
BouertDanmark5161155
Madsfw4Danmark227355
Mr. PiDanmark1810554
NexusViewDanmark1451454
Tobias_BDanmark6141552
MagnusDanmark1961052
CyanDanmark9171348
MarcusXorigamiDanmark11131845
SeBergDanmark1619943
Andreas NielsenTyskland10201740
Chef_fDanmark20121639
KrustyDanmark12242229
MountainGoatDanmark15222129
Magnus2012Danmark24152424
EikemandenDanmark23212518
DavinFIGJAMAustralien26232018
ZaifoxDanmark25252314
AlberteDanmark21262614
bruhliverDanmark–––0
PlatzzDanmark–––0

BedstSidstVandt kortet– ikke spillet