← Alle ligaerAfslappet · alle niveauer

Danish Explorers League

Den afslappede liga for alle niveauer. Godt selskab og plads til skøre gæt.

Alle spiller samme spil · Point efter antal tilmeldte: 1.-pladsen får ét point pr. tilmeldt spiller, 2.-pladsen ét mindre osv.

Afsluttet

Stilling i NMPZ

Placering på hvert kort, Sæson 3
Uge 1Uge 2Uge 3Uge 4
Spiller348913141819Point
Yuki!Danmark31272132131
HemmingsenDanmark55123621127
zoneDanmark64535413121
RauffDanmark274121544113
Mr. PiDanmark461017276109
Cookie (YT)Danmark131289397100
Comrade ArtursDanmark91076496596
burteDanmark11231110851092
remil200sDanmark811144151011871
JustEmiloDanmark15969812131169
RalleDanmark71211101213101265
BossLiteyearDanmark108913137141464
Daniel V. EgdalDanmark12141614111112953
ZaifoxDanmark1613815161681545
AlberteDanmark141613161414151337
MarcusDanmark1315155––––28
CarterDanmark––––615––17
tomAustralien––––––––0

BedstSidstVandt kortet– ikke spillet