← Alle ligaerAfslappet · alle niveauer

Danish Explorers League

Den afslappede liga for alle niveauer. Godt selskab og plads til skøre gæt.

Alle spiller samme spil · Point efter antal tilmeldte: 1.-pladsen får ét point pr. tilmeldt spiller, 2.-pladsen ét mindre osv.

Afsluttet

Stilling i No Move

Placering på hvert kort, Sæson 1
Uge 1Uge 2Uge 3Uge 4
Spiller237812131718Point
HemmingsenDanmark3133123278
Yuki!Danmark1445711172
burteDanmark10212458856
zoneDanmark9624546456
Cookie (YT)Danmark6557682354
RauffDanmark4378267653
JustEmiloDanmark7881374751
Mr. PiDanmark29691195540
RalleDanmark57910939935
ZaifoxDanmark1111116810111117
Comrade ArtursDanmark81010111011101016

BedstSidstVandt kortet– ikke spillet