← Alle ligaerAfslappet · alle niveauer

Danish Explorers League

Den afslappede liga for alle niveauer. Godt selskab og plads til skøre gæt.

Alle spiller samme spil · Point efter antal tilmeldte: 1.-pladsen får ét point pr. tilmeldt spiller, 2.-pladsen ét mindre osv.

Afsluttet

Stilling i Move

Placering på hvert kort, Sæson 7
Uge 1Uge 2Uge 3Uge 4
Spiller12111221223132Point
zoneDanmark32643113113
HemmingsenDanmark410322432106
khoyerDanmark8813188594
Mr. PiDanmark11925835489
DavinFIGJAMAustralien7196659984
RauffDanmark531215766775
Yuki!Danmark1045131572674
JustEmiloDanmark61381012241467
BossLiteyearDanmark127138101011164
EztigarDanmark91177413121162
AlberteDanmark16511151571561
Cookie (YT)Danmark13641191114860
JesperDanmark2141016139101052
AxelDanmark1121414––161332
ZaifoxDanmark14161691112151627
Comrade ArtursDanmark151515121414131226

BedstSidstVandt kortet– ikke spillet