← Alle ligaerAfslappet · alle niveauer

Danish Explorers League

Den afslappede liga for alle niveauer. Godt selskab og plads til skøre gæt.

Alle spiller samme spil · Point efter antal tilmeldte: 1.-pladsen får ét point pr. tilmeldt spiller, 2.-pladsen ét mindre osv.

Afsluttet

Stilling i Move

Placering på hvert kort, Sæson 11
Uge 1Uge 2Uge 3Uge 4
Spiller12111221223132Point
Math56Frankrig16112221176
RauffDanmark27731662158
MagnusDanmark712393315149
Mr. PiDanmark4114451134146
VicDanmark1488512156133
BossLiteyearDanmark5101076949132
EztigarDanmark101526716910117
AxelDanmark9171124151011113
progaDanmark1749111410812107
Eating_HorsesDanmark–166895128104
JesperDanmark1313161610777103
Andreas NielsenTyskland1920512111216394
SeBergDanmark1211914817141790
MountainGoatDanmark16141419138111384
AlberteDanmark2031213184––74
VbTheWizardDanmark112118151713131470
zoneDanmark321510––––66
Madsfw4Danmark211813181614151661
RalleDanmark152220201518171550
NameDanmark891717––––45
Cookie (YT)Danmark652121––––43
Comrade ArtursDanmark1819––––––11
MalmeDanmark––––––––0

BedstSidstVandt kortet– ikke spillet